ÜRÜNLERİMİZ

Alarm Güvenlik Sistemleri

Akıllı Alarm Sisteminizi
Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Akıllı telefonunuzdan Biges 365 Cloud uygulamasına giriş yapın.
Alarm sisteminizi uzaktan aktif edin ve dilediğiniz gibi yönetin.

Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Seçilebilir Anlık Bildirimler

Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

Panik Butonları

Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

Biges 365'in Benzersiz Teknolojileri ile
Daha Güvenli ve Konforlu bir Hayat

Alarm sisteminiz için geliştirilen, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiler sayesinde üstün ve benzersiz bir güvenlik deneyimi sizleri bekliyor.

Biges 365 Alarm Merkezi

7 gün 24 saat boyunca, eğitimli ve profesyonel operatörlerle hizmet veren Biges 365 Alarm Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir. Operatörlerimiz, acil durumlarda sizi bilgilendir ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendirir.

Ücretsiz Mobil Uygulama

Alarm sisteminiz ile birlikte Biges 365 Cloud servisine bağlanan tüm güvenlik sistemlerinizi tek platformdan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamaya sahip olursunuz. Üstelik mobil uygulama hizmetini ücretsiz olarak alırsınız.

Ücretsiz Web Uygulaması

Sisteminiz ile ilgili tüm detayları kolayca gözlemleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz bir web uygulamasına sahip olursunuz. Dilediğiniz her yerden bu uygulamaya kolayca erişebilir, alarm sisteminize ait işlemleri yapabilirsiniz.

Anlık Mobil Bildirimler

Alarm sisteminizde oluşan tüm durumlar, akıllı telefonunuza yüklediğiniz Biges 365 Cloud uygulaması ile anında cebinize gelir. Üstelik alarm, uyarı, bakım veya diğer sinyaller arasından, hangi durumlarda anlık bildirim almak istediğinizi kendiniz seçersiniz.

Güvenli Sesli Yanıt Sistemi

Biges 365 Alarm Merkezi operatörlerinden destek alabileceğiniz gibi, Biges mühendisleri tarafından geliştirilen özel güvenli sesli yanıt sistemi, seçtiğiniz özel durumlar için sizi bilgilendirebilir. Böylelikle alarm izleme maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Tatil Takibi

Tatilde olacağınız tarihleri Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın ve bu tarihlerde evinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Açılış Kapanış Takibi

İşyerinizin açılış ve kapanış zamanlarını Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Alarm sisteminize uyumlu bir güvenlik kamerası sayesinde, alarm durumlarında sinyalin geldiği bölgenin görüntüsüne mobil uygulama üzerinden anında erişirsiniz. Böylelikle alarm durumunun doğrulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilgilendirme ve Raporlar

Alarm sisteminiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak çok kolay. Gelişmiş raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz zaman sistem hakkındaki raporlara ulaşabilirsiniz. Üstelik belirlemiş olduğunuz raporlar, sizin istediğiniz periyotlarda hazırlanır ve e-posta adresinize gönderilir.

Panik Alarmları

Acil durumlarda Biges 365 Alarm Merkezine ulaşmak oldukça basit. Alarm sisteminizde tuş takımı, uzaktan kumanda veya mobil uygulamayı kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Güçlü Teknolojik Altyapı

Biges 365, gönderilen sinyallerin, alarm merkezine daha hızlı ve daha güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan, güvenli sesli yanıt sistemi ve anlık mobil bildirimler ile bilgilerin size çok daha hızlı iletilmesini sağlayan güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir.

Evcil Hayvan Dostu

Evcil hayvanlarınız, bir alarm sistemi sahip olmanıza engel olmasın. Bosch'un ödüllü, üstün korumalı, hayvan algılamayan dedektörleri ile evcil hayvanlarınız özgürce gezerken evinizi korumaya devam eden bir alarm sistemi ile korunun.

Kablosuz Çözümler

Evinizde veya işyerinizde fazladan kablo istemiyor musunuz? Bosch'un üstün performansa sahip ve kurulum ve kullanım kolaylığı sunan, uzak mesafelerde ve geniş alanlarda bile etkili olan kablosuz çözümleri ile tanışın.

Üstün Koruma

Sabotaj durumu, elektrik, telefon hattı, network veya GPRS kesintilerini, pil veya akü zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren sistemler ile kesintisiz ve üstün bir korumaya sahip olun.

Biges 365 SmartBox

Biges Mühendisleri tarafından geliştirilen ve alarm sisteminizi akıllı hale getiren bu gelişmiş iletişim, yönetim ve otomasyon modülü sayesinde uzaktan kontrol edilebilen ve yönetilebilen özel bir güvenlik çözümüne sahip olun.

Tüm Sistemleriniz Bir Arada, Tek Bulut Altyapısında!

Güvenliğiniz ve konforunuz için tüm sistemlerinizi tek noktadan izlemenizi, kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan eşsiz bulut tabanlı teknoloji ile tanışın.

Hırsız Alarm

Yangın Alarm

Kamera Sistemi

Geçiş Kontrol

Mobil Takip

Akıllı Otomasyon

Biges 365 Cloud'un benzersiz bulut altyapısı ile
tüm güvenlik ve konfor çözümlerinizi, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden,isterseniz akıllı telefonunuzdan
kolayca yönetin.