Çözümlerimiz

Haberleşme Sistemleri

Ev, İş gibi alanlarda son teknoloji ürünler ile ister ses, ister görüntü, ister ses ve görüntü ile haberleşmenizi sağlıyoruz.

CCTV Kamera Sistemleri

Ev, Ofis alanlarından, kamu ve özel sektör kurumları gibi büyük iş alanlarına kadar anahtar teslimi projeleride ihtiyaçlara özel; son teknoloji, gelişmiş özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri bulundurmaktayız.

Alarm Güvenlik Sistemleri

Size iletişim çözümlerinin yanında, güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bu sistemleri uygun koşullar sizelere sunuyoruz.

Acces Kontrol Sistemleri

Bu sistem bilgisayar sistemine erişim yetkisi oluşturan geçiş kontrol sistemleridir. Kapılar, kilitler, dijital okuyucular ve kontrol panellerini yöneten sistemlerdir.

Telefon Santralleri

Firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih edilen sistemdir. Telefon kablolarının bağlanmasıyla birçok telefon arasında ücretsiz iletişime olanak tanımaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sistemidir. Güvenlik kamera sistemleri, İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerası sistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Ev veya işyerlerinde olabilecek, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan son teknoloji sistemler.

VOIP - SIP Tabanlı Uygulamalar

SIP Telefonları, VoIP telefonları yada telefon programları birbirleriyle aynı şeyi ifade eder. Bunlar, VoIP teknolojisini kullanarak görüşme yapılmasını sağlayan son teknologi haberleşme sistemleridir.

Dect - Cordless Çözümler

Bu sistem Şirketlerin giderek artan ve dağınıklıktan uzak kablosuz haberleşme ihtiyaçlarına ve işyerinde hareket özgürlüğü olanaklarına, yüksek performanslı çözümler sunar.

Çözümlerimiz hakkında bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM